Fpc 1.0 Pitch 30 Pin Achterklep LCD Socket Vergulde 1.0mm pitch 30 pin achterkant FPC/FFC connector (front insert terug druk type) H = 2.7 MM, veelgebruikte in Samsung lcd-scherm lijn socket pakket bevat: 10 stks

  • Kabellengte: 30pin
  • Pakket: Ja
  • Productstatus: Voorraad
  • Merknaam: KEFU
  • Type: Connectors
  • Modelnummer: FPC Connector

  • Soort Unit: lot (10 stukken/lot)
  • Gewicht Pakket: 0.22kg (0.49lb.)
  • Afmeting Pakket: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Product review

Gerelateerde producten

30Pin Vrouwelijke naar USB Vrouwelijke Data Sync Oplaadkabel Adapter Voor iPhone 4 4 S Zwart/Wit Verwant

30Pin Vrouwelijke naar USB Vrouwelijke Data Sync Oplaadkabel Adapter Voor iPhone 4 4 S Zwart/Wit


1 ST 30Pin Vrouwelijke naar USB Vrouwelijke Data Sync Oplaadkabel Adapter Voor iPhone 4 4 S Zwart/Wit beschrijving: 100% nieuw en hoge kwaliteit vrouwelijke 30-pin Vrouw usb adapter ondersteunt synchroniseren en opladen niet ondersteunt audio of video ouput Compact en lichtgewicht Connector: Vrouwelijke 30-pin toFemale USB kleur: Zwart, wit hoeveelheid: €6.01

€5.40

50 stks Aanpassen PCI-E GPU 6Pin Man Dual 8Pin (6 2) Man Power Kabel 60 CM + 20 CM y-type Kabel 18AWG Lint extention Kabel Verwant

50 stks Aanpassen PCI-E GPU 6Pin Man Dual 8Pin (6 2) Man Power Kabel 60 CM + 20 CM y-type Kabel 18AWG Lint extention Kabel


****************************************************** meer details: aanpassen PCI-E GPU 6Pin Man Dual 8Pin (6 2) Man Power Kabel 60 CM + 20 CM y-type Kabel 18AWG Lint extention Kabel **************************************************** beschrijving: Gloednieuwe Hoge Kwaliteit draad: 1007 18AWG lengte: 60 cm 6pin naar Dual 8pin (6 2) PCI-E Kabel

€228.85

10 GB LC-LC glasvezel patchkabel jumper kabel, MM, multi-mode duplex 50/125, 3 Meters Thuis Elektrische Draden Verwant

10 GB LC-LC glasvezel patchkabel jumper kabel, MM, multi-mode duplex 50/125, 3 Meters Thuis Elektrische Draden


kenmerken: voorwaarde: gloednieuwe Connectors: LC OM3 (10G) dichtheid: Duplex (2 Streng) lengte: 3 Meter (s) Diameter 3mm Fiber type: Mulit-Modus (50/125um) toepassing: Telecommunicatienetwerken, Data Netwerken, CATV, actieve Apparaat Beëindiging, industriële omgevingen, Metro Toepassingen, Test Apparatuur, WAN en LAN Toepassingen, premisse Installaties Sepcifications: Parameter Unit FC,

€14.54